Catering dietetyczny - słów kilka

Catering dietetyczny Poznań – jak wygląda realizacja dostaw?

Catering dietetyczny Poznań – jak wygląda realizacja dostaw?

W ramach cateringu dietetycznego klient otrzymuje pożywienie na cały dzień. Posiłki przygotowywane są zgodnie z założeniami, jakie przyjęto dla danej diety. Może to być dieta niskokaloryczna, która pomoże w walce ze zbędnymi kilogramami, ale równie dobrze może to być dieta o standardowej kaloryczności, ale nie zawierająca dań mięsnych, wolna od laktozy czy glutenu, albo też eliminująca potrawy o wysokim indeksie glikemicznym. Rodzaj diety w żaden sposób nie wpływa na realizację dostaw, natomiast znaczenie może mieć to, do mieszkańców jakich miejscowości catering dietetyczny Poznań kieruje swoją ofertę. Zwykle nie są to bowiem jedynie mieszkańcy Poznania, ale również okolicznych miasteczek i mniejszych miejscowości.

Sposób pakowania posiłków z jedzeniem

Catering dietetyczny Poznań to zdaniem wielu osób bardzo wygodna dieta, ponieważ dzięki niej każdy, bez najmniejszego wysiłku, może odżywiać się zdrowo i smacznie. Osoba, która zdecyduje się na zamówienie diety pudełkowej, nie musi odwiedzać sklepów spożywczych ani korzystać z oferty restauracji. Nie musi też spędzać czasu w kuchni, troszcząc się o przygotowanie smacznych posiłków o odpowiedniej kaloryczności.

Posiłki dostarczane w ramach diety pudełkowej pokrywają dzienne zapotrzebowanie kaloryczne danej osoby. Ci, którzy nie wiedzą, ile wynosi ich dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a tym samym, jaką powinni zamówić dietę, uzyskają taką informację podczas konsultacji z dietetykiem zatrudnionym przez firmę cateringową. Dietetyk odpowiada za zbilansowanie diety, zatem do pudełek trafiają posiłki z optymalną zawartością substancji odżywczych i witamin.

Jeśli mowa o pudełkach, są to niezwykle lekkie i higieniczne opakowania, co sprawia, że posiłki można zabrać ze sobą w każde miejsce i spożyć w dowolnym momencie prosto z pudełka. Opakowania nadają się również do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Catering dietetyczny Poznań – poranne dostawy

W dużych miastach dostawy diety pudełkowej realizowane są codziennie. Firmy cateringowe dowożą posiłki w godzinach porannych, dzięki czemu klienci mogą zacząć dzień od zdrowego śniadania. Za dostawę cateringu klient nie ponosi dodatkowych kosztów, chyba że mieszka poza strefą darmowej dostawy. Realizacja dostaw do odległych miejscowości odbywa się po wcześniejszym uzgodnieniu terminów i kosztów realizacji zlecenia. Oczywiście miejsce dostawy w każdej chwili można zmienić, ale taka informacja powinna trafić do firmy cateringowej do godz. 10 poprzedniego dnia roboczego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *